Smaller Default Larger
 x 
Twój koszyk jest pusty

Produkt miesiąca

Osobisty Lokalizator GPS Pinka GK 301

299,00 zł

dotpay b2 160x83

Oblicz ratę

Jak kupić na raty...

wysylka-gratis

konsultant small

okazjeinfo

tylko oryginalne produkty logo 1 kopia

Nowość - Lokalizatory GSM/GPS

Nasza oferta poszerzyła się o mobline jak i osobiste lokalizatory GSM/GPS.

 

Lokalizatory mogą być wykorzystywane do odnajdywania osób starszych z zaburzeniami pamięci, zaginionych dzieci, zwierząt domowych, pojazdów, itp.

Powiadamianie może być uruchomione zarówno przez osobę posiadająca lokalizator jak i użytkownika uprawnionego do komunikacji. Urządzenie pozwala zdefiniować do czterech telefonów alarmowych, na które wysyłana jest komunikacja w sytuacji kryzysowej.

 

W przypadku zgubienia się osoby lub zwierzęcia, która nie jest w stanie samodzielnie wezwać pomocy, można ze zdefiniowanego uprzednio telefonu wysłać żądanie podania pozycji w postaci koordynatów do sprawdzenia np. w Google Maps lub przez serwer www.

 

System lokalizacji pojazdów pozwala na pełną kontrolę nad pojazdem. Z dowolnego komputera w każdej chwili możemy sprawdzić gdzie znajduje się nasz pojazd. Możemy się dowiedzieć z jaką prędkością się porusza, jaką trasą przebył i jak długo trwały postoje. Monitorowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, jest oczywiście możliwość sprawdzenia całej historii tras pojazdu. System pozwala zoptymalizować koszty utrzymania floty, oraz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w razie kradzieży. 

 

dg


address  SKLEP DLA KIEROWCY
      ul. Kasprzaka 256
      41-303 Dąbrowa Górnicza

phone  507-626-593

email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      Pn-Pt 9:00 - 17:00
      Sob 9:00 - 13:00

     

katowice


address  SKLEP DLA KIEROWCY
      ul. Murckowska 22
      40-265
Katowice

phone  503-529-289

email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      Pn-Pt 9:00 - 17:00
      Sob NIECZYNNE