Smaller Default Larger
 x 
Twój koszyk jest pusty

Produkt miesiąca

Osobisty Lokalizator GPS Pinka GK 301

299,00 zł

dotpay b2 160x83

Oblicz ratę

Jak kupić na raty...

wysylka-gratis

konsultant small

okazjeinfo

tylko oryginalne produkty logo 1 kopia

Nowa strona

Z końcem czerwca uruchomiliśmy nową odsłonę naszych portali www.sat-cb.com oraz www.anteny-piloty.com. Nowa strona jest oparta na systemie Joomla, który umożliwia lepsze i szybsze przystosowanie strony do wymagań zmieniającego się dynamicznie rynku.

 

Tworząc nowy design kładliśmy nacisk na intuicyjność oraz swobodę poruszania zarówno dla doświadczonych jak i niedoświadczonych użytkowników. Prostota oraz minimalizm ma na celu ułatwienie poruszania się użytkownika po witrynie, a także przejrzyste prezentowanie treści.

 

Zmiany funkcjonalne możemy zauważyć w każdym miejscu, są to m.in:

  • karta produktu została przebudowana, treść została podzielona na zakładki (opis, specyfikacja, zawartość zestawu) dzięki którym szybko znajdziemy interesujące nas informacje.
  • boczne menu kategorii rozwija się automatycznie, po najechaniu myszką, ogranicza to ilość kliknięć potrzebnych do znalezienia się w wybranej kategorii a także znacząco skraca czas poszukiwań docelowego towaru
  • proces składania zamówień został maksymalnie uproszczony
  • i wiele wiele więcej.

 

Mamy nadzieję, że nowa odsłona naszych portali zostanie przyjęta z entuzjazmem przez naszych klientów a sam portal stanie się dla nich przydatnym źródłem informacji o produktach i nie tylko.

dg


address  SKLEP DLA KIEROWCY
      ul. Kasprzaka 256
      41-303 Dąbrowa Górnicza

phone  507-626-593

email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      Pn-Pt 9:00 - 17:00
      Sob 9:00 - 13:00

     

katowice


address  SKLEP DLA KIEROWCY
      ul. Murckowska 22
      40-265
Katowice

phone  503-529-289

email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      Pn-Pt 9:00 - 17:00
      Sob NIECZYNNE