Smaller Default Larger
 x 
Twój koszyk jest pusty

Produkt miesiąca

Osobisty Lokalizator GPS Pinka GK 301

299,00 zł

dotpay b2 160x83

Oblicz ratę

Jak kupić na raty...

wysylka-gratis

konsultant small

okazjeinfo

tylko oryginalne produkty logo 1 kopia

Historia firmy

Historia firmy rozpoczęła się w 1996r. i polegała na prowadzeniu pospolitej działalności handlowej na targach, targowiskach, giełdach elektronicznych i samochodowych. Handel oparty był głównie na antenach do odbioru analogowej telewizji naziemnej.

Następnie stopniowo zaczęliśmy rozszerzać ofertę o piloty na poczerwień oraz sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej analogowej.

 

Szybki rozwój firmy przypadł na okresie od 1998r wraz z rozkwitem cyfrowej telewizji satelitarnej, który był początkiem pośrednictwa w sprzedaży płatnych platform cyfrowych.

Przełomowym etapem rozwoju firmy był 2006r., w którym podjęto decyzję o postawieniu "drugiej nogi" na segmencie rynku elektronicznego, jakim była radiokomunikacja. W głównej mierze na produktach pasma obywatelskiego - czyli sprzęcie CB. Od tego też roku zdecydowaliśmy się na sprzedaż stacjonarną naszej oferty w pierwszym naszym punkcie handlowym w Katowicach na ul. Wrocławskiej.

Równocześnie postanowiliśmy o rozszerzeniu sprzedaży poprzez portale internetowe oraz nasz sklep internetowy. Od 2008r podjęliśmy decyzję o poszerzeniu swojej oferty o produkty związane z odbiorem sygnału satelitarnego GPS - nawigacje oraz lokalizatory.

 

Od 2009r prowadziliśmy sprzedaż hurtową wszystkich oferowanych produktów, skracając systematycznie swoją drogę zakupów do producentów i bezpośrednich dystrybutorów sprzętu w kraju i za granicą. Strategia ta umożliwiła nam zostanie autoryzowanym dystrybutorem wielu znanych firm. Od 2011 r. jesteśmy właścicielem dwóch znanych już marek towarowych, jednej na rynku radiokomunikacyjnego drugiej z rynku sprzętu do oglądania telewizji satelitarnej i naziemnej.

 

Na dzień dzisiejszy mamy wiele pomysłów do wdrożenia celem dalszego rozwoju, jednak pozostawimy je w tajemnicy utrzymując naszą konkurencję w ciągłej wysokiej formie, jednakże zawsze krok za nami.  

dg


address  SKLEP DLA KIEROWCY
      ul. Kasprzaka 256
      41-303 Dąbrowa Górnicza

phone  507-626-593

email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      Pn-Pt 9:00 - 17:00
      Sob 9:00 - 13:00

     

katowice


address  SKLEP DLA KIEROWCY
      ul. Murckowska 22
      40-265
Katowice

phone  503-529-289

email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
      Pn-Pt 9:00 - 17:00
      Sob NIECZYNNE